Aktuálně

Váš nákupní košík:

E-SHOP MATRIX-NEO :: e kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy

e kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy

Cena: 900 Kč s 10% DPH


Kód zboží: EK002

Typ: Produkt ke stažení

1 ks

 

Popis produktu e kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy

Každý z nás chce zažívat spokojené a naplněné vztahy – rodinné, přátelské, milostné i pracovní. Obvykle však to, co ve vztazích zažíváme, našim představám neodpovídá. Jdeme totiž na to ze špatného konce, chceme napravovat nebo měnit druhé, někdy doslova vnucovat ostatním to, jak by se měli k nám chovat, co by měli říkat a jak by měli jednat.


e-kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy vám ukáže jinou cestu, jiný pohled a přístup k tématu vztahů. To, co zažíváme s druhými, je jen zviditelnění toho, jak se chováme k sobě. Potlačené a nepřijaté stránky sebe sama k nám přichází „zvnějšku“, aby nám prostou projekcí zrcadlili nás v celé své rozmanitosti.
Abychom ve vztazích byli uvolnění, milovaní a spokojení, musíme celý proces začít „zvnitřku“, od sebe.


 Dosažení souladu se sebou, se svým životním rytmem a přirozeností je základem, na kterém jsme schopni úspěšně budovat naplněné vztahy. Pokud dokážeme vědomě sobě dovolit být sami sebou, dovolíme to i ostatním. Svoboda, respektive vnitřní pocit svobody v jakémkoliv vztahu, je tím, po čem ve skutečnosti toužíme.


e-kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy vás postupně provede cestou, která se na konci stáčí vždy k vám, protože rozhodující je, jak se cítíte vy, ať jste kdekoliv.

Praktický e-kurz obsahuje 438 stránek s návody, myšlenkami, cvičeními i fotografiemi v přehledném a jednoduchém provedení.

 
Tento revoluční přístup ke vztahům bude praktickým vyústěním vaší vnitřní transformace.Stáhněte si obsah a úvod kurzu:  

Ukázkové soubory zdarma ke stažení

Obsah kurzu
Úvod