Aktuálně

Váš nákupní košík:

MATRIX-NEO :: VZKAZY A REAKCE ČTENÁŘŮ

Vzkazy a reakce čtenářů

Pán Spilko, asi to neviete, ale zachránili ste mi život. Myslím to "smrteľne" vážne, pred rokmi som už bola v takých pocitoch viny, že viedli k smrti. Až na základe Vašich slov som vypovedala ...a mám sa za to rada. Toto bol zvrat do života. Pokojne tento môj príspevok použite na svoje recenzie. Volám sa Marta Behúlová a toto je moja autentická výpoveď o Vašom prínose môjmu životu. Majte to, čo máte. Nič viac. Máte Boha pri sebe.

Též v to věřím. Dnes jsem si musela číst u ranní kávy Sedíš ve správném vlaku. Je pravdou že Tvé knihy mám na přednášky chodím, ale teď v této době jsem se ke knihám přirozeně vrátila a pomáhají mi si uvědomit samu sebe a ne se nechat semlet. Moc děkuji Pavlína


Milý Karle,

moc děkuji za webinář, bylo to velmi příjemné. Stejně tak dotazy a Vaše důkladné odpovědi - skvělé! Velmi mi to pomohlo.

Děkuji a přeju Vám krásné dny. Zdravím. Martina Weberová


Dobrý den, 

knihy v mp3 jsem již obdržela. Na Vaše internetové stránky jsem natrefila přes video na YouTube, které mě svým obsahem zaujalo. Těším se, až si poslechnu Vaše knihy, které určitě budou přínosem do mého života.

Moc Vám za ně děkuji. S pozdravem Veronika Gonová


Karle,

tvá nová kniha nezklamala má očekávání, i když vždy upřednostňuji tištěnou knihu, tak mi kupodivu elektronická podoba nevadila. Moc pěkná grafická úprava! Obsah je čtivý, srozumitelný, upřímný. Návod jak se mít rád může působit jako snadná věc, ale ze své zkušenosti vím, že to tak není. Byl to můj celoživotní problém - mít se rád, tudíž přijímat se taková, jaká jsem. Trápily mne pocity marnosti, nicoty, vše mi připadalo beze smyslu a snažila jsem si pomoci různými způsoby. Myslím, že to tak  mělo být, abych si uvědomila, že důvodem těchto stavů byla moje neláska k sobě. Jsem moc vděčná, že jsem na Tebe a tvůj koncept života narazila a díky Tvým textům si uvědomila, že to bez přijetí (lásky) sebe nepůjde.

Moc Tě zdravím a přeji pohodové dny.

Marcela


Milý Karle,
Děkuji za přání, ale musím říct, ze jako první k přečtení jsem si vybrala prokrastinaci. Už delší dobu jsem přišla na výhody, které mi v práci přináší. Stalo se to jednou, kdy už jsem toho měla tolik, ze jsem věděla, ze to proste nezvládnu a najednou, kdy jsem si položila otázku, co by se stálo, když tady nebudu a uvědomila jsem si tak, ze když ta práce nebude, tak co se vlastně stane - nic, vůbec nic se nestane, život půjde dal,.. navíc když prokrastinuju a nechám dojít termín až na poslední den splnění, tak vím, ze dnes to má být a vždy ten den to splnim. Nestresuju se tak 2 týdny dopředu a v den splnění, někdy i po termínu mě navíc upozorní a já tak hned splnim co mám. Prokrastinace je krásná a já ji plně využívám a užívám si ji.
Jsem rada, ze jsem vás Karle poznala a děkuji vám za to, jak vnimate život a jak svoje vnímání dovedete předávat dál nám všem. Veliké poděkování Vám.
Pohodové svátky a zdraví v dalších letech, ať nám můžete i nadále sdělovat vše, co ke sdílení mate. Děkuji.
M


Milý Karle.

I my děkujeme Tobě, za to že jsi a Universu, že jsme se s Tebou potkali a že je nás čím dál tím víc, co se probouzí.
To mne naplňuje nadějí. Jinak souznim s každým slovem , které jsi napsal a přeposilam dál,protože bych to nedokázala napsat líp . Svatava

Ráda bych vyjádřila i svůj velký dík za knihy tohoto skvělého autora. Všechny jsou nádherné, ovšem kniha Tvořivé myšlenky - žijte odvážně je naprostá pecka :-))),stala se nedílnou součástí mé osobní hygieny, je vždy všude se mnou, každý den si ji náhodně otevřu a cítím se dobře.....Jednoduché, výstižné a pravdivé. Díky moc a už se těším na další nové knížky. Lída


Dobrý den, pane Spilko,
tedy aspoň doufám, že tento email je přímo na vás osobně. Je to několik měsíců, co jsem si koupila vaši knihu Tvořivé myšlenky. Velmi mě oslovila – řečeno jednou větou, i když bych klidně mohla chválit i v několika odstavcích. Přestože informace ve vaší knize pro mě nejsou zdaleka úplně nové, velmi mě obohatily. Zkrátím to však, protože asi takových dopisů dostáváte spousty a nechci riskovat, že byste ten můj nedočetl až do konce. Hned po přečtení této knihy jsem měla nutkání vám osobně poděkovat, ale nenašla jsem žádný kontakt, až teď jsem se nějak proklikala až na stránky Matrix-Neo. Takže tedy DÍKY. Jestli pořádáte nějaké akce, kde bychom se mohli osobně setkat a seznámit, dejte mi prosím vědět, ráda se zúčastním. Mým záměrem je poznávat a přátelit se s lidmi podobného naladění a smýšlení, a to vaše je podle všeho z tohoto soudku. S pozdravem Markéta D.

Dobrý den, pane Spilko,
před měsícem jsem si u Vás objednala dvě knížky, Tvořivé myšlenky - Žijte odvážně a Řiďte si svůj život a chci Vám poděkovat za jejich napsání. Velice mně zaujaly, denně z nich čerpám, vypisuji poznámky, zakládám stránky, ke kterým se vracím, přemýšlím. Jsem potěšená i jejich estetickou stránkou, kvalitní papír, malý formát, hodící se do kabelky, se kterým se dobře pracuje. Přeji šťastné Vánoce a v novém roce stále radostnou mysl. Zdraví Daniela M.

Chci nesmírně poděkovat za vaše knihy. Mám pocit, že jsou napsané na míru českým občanům. Četla jsem mnoho knih, ale většina autorů je z Ameriky nebo Evropy a připadá mi, že obsah knih nesedí na nás Čechy. Ale vaše knihy jsou psané opravdu na míru a musím říct, že ve všem co píšete, tak máte pravdu. Hodně mě vaše knihy ovlivnily a začínám žít jiným životem. Proto jsem se včera zaregistrovala, abyste mi i posílal novinky na mail. Děkuji s pozdravem Petra M.


Chtěl jsem poděkovat za rychle odeslání. Knížka došla v pořádku. Jak sem si přečetl prvních pár stránek, tak si myslím, že je to právě to, co jsem potřeboval. Ještě jednou děkuji a jak ji dočtu, tak se vám ozvu, jak na mě zapůsobila. Přeji hodně štěstí! Kuba T.

MOC DÍKY za úžasná slova! Jsem za ně opravdu vděčná a děkuji, že od Vás dostáváme e-mailem (a zdarma!) bezvadné návody, které fungují a dodávají radost ze života a energii! A jak to tak bývá, člověk někdy pozapomene na všechny kotvy, kterých se může přidržet, pokud ho něco stiskne a nedívá se vždy s nadějí dopředu a vzhůru, ale pak v pravou chvíli přijde od Vás e-mail a ihned si člověk připomene a uvědomí, že to jsem já, kdo tvoří realitu! A že realita může být radostná a zábavná, plná inspirací! Zdravím Vás a přeji Vám krásné dny! Maruška

Změny v mém myšlení po absolvování přednášek Karla Spilka:
Absolvováním přednášek mně motivovalo k tomu, abych provedla zdravé změny ve svém osobním i profesním životě. Došla jsem k poznání, že veškerá jeho síla je ukryta uvnitř sebe sama. Můj život se zklidnil a není to už jízda na horské dráze. Nedovolím, aby vnější okolnosti určovaly, jak se budu cítit, nikoho neposuzuji a žiji si pouze svůj vlastní život. Uvědomila jsem si, že respektovat a milovat sebe samu není projev sobeckosti, a vše co dnes dělám, dělám z pozice svého dobrého pocitu. Všichni máme právo být šťastni - tady a teď! Děkuji, s pozdravem Darina z Karviné

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Karlovi za jeho úžasné přednášky. Měla jsem již možnost tři v Pardubicích navštívit a pokaždé jsem byla velmi spokojena. Vždy se vše neslo v příjemné atmosféře, kdy s jednoduchostí a noblesou předává úžasné informace o tom, jak se tvoří realita......Děkuji a vřele všem doporučuji všem. Lída

Zdravím Vás a chci tímto sdělit, že se opravdu dějí zázraky, které na sobě pociťuji ve spojitosti s komunikací lidí, které k sobě přitahuji. Ti, kteří se kolem mne pohybovali dříve, se již vzdalují a přichází Ti, kteří chtějí naslouchat, Mám z toho skvělý pocit, neboť mohu pomoci tam, kde o to stojí. Kolikrát se až divím, co se ve mne skrývá a díky tomu pocitu mám sílu své záležitosti řešit z nadhledem. Složitosti jsem si zjednodušila. Děkuji a hezký večer přeje Eleni Iliadu

Vás mailík jsem objevila až nyní, zůstal bohužel ukryt mezi spamy. Moc díky za přednášku, byla opravdu inspirativní. A v mnoho věcech mi pomáhá dál. Tím, že tam bylo několikrát zdůrazněné, poodstoupit z toho co mě trápí a zaměřit se krok za krokem na něco jiného, pozitivnějšího. Říkanka Nebylo by hezké, kdyby... je úžasná metoda, jak se rychle dostat ze svého problému. Každopádně moc díky! A navíc jsme se pobavili, bylo to vtipné! Marie V.

Děkuji panu Spilkovi za velmi inspirující informace a myšlenky, které mi každý den pomáhají na mojí cestě k novému životu a sebepoznání. Tereza 

Dobrý den pane Ing. Spilko, mnohokrát Vám děkuji za všechny mailové zprávy se zajímavými myšlenkami a návody, jak změnit svůj život a vytvořit si vlastní realitu. Takže teď už záleží na každém, jak s informacemi naloží a uvede do praxe...Vaše dubnová přednáška v Brně mě hodně inspirovala a těším se i na čtení ve Vašich knížkách. Přeji Vám rovněž hodně štěstí a energie na další cestě životem a předem Vám děkuji za případné další zajímavé zprávy a odkazy. S pozdravem a přáním příjemných jarních dní Květa K.


Chtěla jsem Vám poděkovat, za Vaše myšlenky, které posíláte přes Matrix-Neo. Hodně jich znám, vím o nich a hodně krát jsem se s jimi podobnými setkala nejen v knihách. Jenže Vy je „dávkujete“ a v tom je jejich síla – nebo alespoň to na mě tak působí. V knize je člověk zaregistruje, přemýšlí o nich a někdy je i vyzkouší – ale kniha se přečte, zavře a založí – sic na dostupné místo, ale platí tu – sejde z očí, sejde z mysli. No a právě to Vaše občasné dávkování má na mě neuvěřitelný vliv – a to pozitivní. Dokonce jsem si některé myšlenky i vytiskla, i když je nyní najdu ve Vaší knize.
Jen jsem Vám chtěla poděkovat za to „dávkování“ – srdečné díky.
S pozdravem a přáním všeho dobrého Alena K.


Právě jsem dočetla váš poslední článek na Cesty k sobě, kam "chodím" každé ráno pro "motivaci" k příjemnému dni. Vaše články čtu pravidelně, protože se mnou rezonují, vždy mně překvapí, jak v nich naleznu odpověď na to, co zrovna prožívám! Dnešní článek mně velmi zahřál na duši, úplně cítím, jak se mi ulevilo, tím, že vědomí pochopilo, co bylo zrovna moje aktuální "téma".
Díky moc za vaše úžasné příspěvky a přeji vám hodně lásky a světla v každém okamžiku! Jana


Dobrý deň pán Spilko. Pozerala som Vaše prednášky na youtube z Košíc, ktoré ma veľmi nútorne,pocitovo oslovili. Ďakujem za Váš pokoj, nadhlad, humor,prirodzenosť, ľahkosť... Posledné tri roky mám najťažšie obdobie v doterajšom živote,  vo všetkých smeroch a najmä po zdravotnej stránke. Mám sklerózu multiplex a prekonanú  boréliu, ktorá napadla najmä nervový a lymfatický systém.. Hľadala som rôzne cesty ako si pomôcť a pri Vás som mala veľmi dobrý pocit a viem, že Váš pohľad, vnímanie je v súlade so mnou.  Teraz ako ťúkám do klávesnice sa len a len usmievam. Heuréka našla som, tada nie ja Ivetka, ale Zdroj lásky mi zasvietil na cestu. Chcem vás poprosiť o zasielanie informácií. Som vďačná za ne. Prajem pohodový a usmiaty deň. S pozdravom Iveta Vrbovská


Vážený pán Spilko,cítim silnú potrebu poďakovať Vám za Váš prínos pre mňa: Moja bytosť prežíva „Dolní bod obratu“  a smerníky uvedené vo Vašich textoch „mi“  doslova dávajú život, zachraňujú, a hlavne vedú pozornosť správnym smerom . Som v situácii , že som nútený k tým postojom ako múdro popisujete.
Vaše texty zvyšujú moje vibrácie.  Silne rezonuje moje vnútro s tým, čo tlmočíte. Vzhľadom na môj spôsob života /pri málo času na čítanie/ mi  pomáhajú a ukazujú cestu  audiozáznamy s Vašim hlasom. Mimo múdrosti a svetla je v nich i Vaša úžasná energia. Z tohto dôvodu si dokupujem ďalšie Audio, ktoré ste vytvorili. Hlásim sa o to teraz skoro, pretože prahnem po ďalších Vašich nahrávkach, aby som načerpal duševnú silu do ďalšieho dňa. S úprimnou vďakou a láskou Ľuboslav Rabčan.